Zhgënjen në teknologji, ky është aplikacioni i vetëm që Trump mban në celular

0
349
Loading...

 

A e dini cili është aplikacioni i vetëm i shkarkuar që Trumpmban në celularin e tij?

Mediat amerikane shkruajnë se Trump ka vetëm një aplikacion dhe ai është Twitter.

Si duket presidenti i SHBA-së nuk i jepet shumë pas teknologjisë por është i fiskuar pas cicërimave në Twitter.

Mësohet se ai nuk e përdor kompjuterin dhe emailet e tij printohen në mënyrë që ti lexoje. /albeu.com/

Komento:
Loading...