Surpriza e Amit pas lajmit të shtatzënisë, zbulon detajet për gjininë e fëmijës?

0
280
Loading...

 

Pak pasi u bë publik lajmi se Ami është në pritje të ëmbël, filluan aludimet për gjininë e fëmijës që pritet të lindë pas disa muajsh. Sipas Xing.al, Ami është në muajin e tretë të shtatzënisë dhe ndoshta akoma ajo dhe Ermali nuk e kanë mësuar gjininë.

Të paktën, ajo këtë e tregon edhe me foton që ka postuar pak më parë në profilin e saj: “Gjinia e fëmijës është surprizë”, – shkruan Ami pas kësaj fotoje ku duket një tortë e ëmbël me dy ngjyrat simbolike të djalit dhe vajzës: rozë dhe bojëqielli.

 

Këtë, shkruan Ami, do t’ua sugjeronte të gjitha nënave shtatzënë duke e hequr disi vëmendjen nga vetja.

Ose, çifti e dinë tashmë, por duan të mos e thonë edhe për pak kohë. Ose derisa të lindë.

Komento:
Loading...