Shqiptarja që po “çmend” Amerikën (FOTO)

0
194
Loading...

Lorena Haliti, pas Angela Martinit apo Tika Camaj, është modelja e re shqiptare e cila po shkëlqen në SHBA.

Ajo është shndërruar në fytyrën e disa kompanive në Shtetet e Bashkuara, përfshirë dhe “Ignite” , për të cilën ka bërë disa fotosesione në Utah.

Haliti ka në plan ka edhe projekte të reja ne fushën e modës dhe gjërat duket se po i ecin gjithnjë e më mirë!

  • TA
Komento:
Loading...