Ronaldo i propozon Georginës për martesë, vlera e unazës kalon çdo pritshmëri

0
90
Loading...

Cristiano Ronaldo njeh shumë mirë jo vetëm fushën e blertë, por edhe mendjen e një femre.

Kush nuk do ta donte një propozim dhe një unazë të tillë.

Ai i ka propozuar të dashurës së tij Georgina Rodriguez në një mbrëmje romantike në Londër.

Georgina ka thënë “Po”, duke vënë në gisht një unazë diamanti me vlerë gati 1 milionë dollarë.

Madje gazeta “Correio de Mahna” tregon se bukuroshja spanjolle ka filluar të provojë fustanet e bardha për të zgjedhur se me cilin do të nusërojë.

Edhe Cristiano ka një unazë të ngjashme me të Georginës në gishtin e fejesës.

Dasmat nuk paskan fund këtë verë për Juventus-in, pas Allegrit vjen Ronaldo.

Art
Komento:
Loading...