Nusja duke u bërë gati, foto të papublikuara nga dasma e Turit dhe Orindës

0
313
 
Loading...

Më shumë sesa një muaj pas festës së madhe, fotografët e saj Armand dhe Rosita Habazaj, kanë publikuar albumin e plotë të dasmës së Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës.

Çaste të mrekullueshme të pabotuara më parë siç është përgatitja e nuses dhe dhëndrit shihen në album, për të vazhduar me betimet e tyre në altar dhe festën që zgjati për orë të tëra.

Po ju lëmë të shijoni disa nga këto foto dhe të kujtoni një prej dasmave më të zëshme të këtij sezoni.

Komento:
Loading...