Nga Erion Veliaj tek Albana Osmani: Si u veshën të ftuarit në dasmën e Marinës dhe Getit (FOTO)

0
502
Loading...

Nuk kaluan pak minuta dhe në rrjete sociale e portale nisi qarkullimi i fotografive të para të të sapomartuarve, Marinës dhe Getoarit.

Nga vendosja e unazave dhe shkëmbimi i puthjeve, të gjitha detajet u publikuan në mediat sociale.

Duke qenë se Marina dhe Getoari janë pjesë e televizionit dhe artit, të shumtë kanë qenë personazhet publikë shqiptar, që u bënë pjesë e gëzimit të tyre.

Por çfarë zgjodhën për t’u veshur?

Të ftuarit mund të them se kishin zgjedhur të visheshin me mend, duke iu përshtatur vendndodhjes: që dasma po zhvillohej në plazh.

Nuk kishte shumë ekzagjerime dhe shkëlqime, duke treguar se klasikja dhe e thjeshta janë gjithmonë më të rëndësishme.

LUANA VJOLLCA
 
ALBANA OSMANI
 
REZARTA SHKURTA DHE ERION VELIAJ

 

SOKOL BALLA
 
MARIA DHE LIRA VJOLLCA (MAMAJA DHE MOTRA E MADHE E MARINËS)

 

JORI PALOKA (MBESA E MARINËS)

 

COZMAN DHE ASDREN ZOGAJ
BLERO

 

LEDION LICO

 

MAJK NGA BABASTARS
 
ONAT DHE PARTNERJA E TIJ

 

STRESI

 

EVI RECI
 
Komento:
Loading...