Ministri Gashi uron përfaqësuesen e Kosovës për fitoren ndaj Maltës

0
226
Loading...

Ministri i Sportit Kujtim Gashi ka uruar lojtarët e përfaqësueses së Kosovës për fitoren ndaj Maltës, në kuadër të Ligës së Kombeve.
“Urime djema, Urime Kosovë”, shkroi ai në profilin e tij në facebook.
Kosova ka shënuar fitore bindëse ndaj Maltës me rezultat 5 me 0.
Golat për përfaqësuesen tonë i shënuan: Muriqi, Kololli, Avdijaj 2x, dhe Milot Rashica i cili shënoi një gol fantastik.

Komento:
Loading...