Armina Mevlani tregon çfarë fiton nga një foto në Instagram

0
  Armina Mevlani është një prej blogereve më të njohura në Shqipëri por edhe jashtë saj. Përmes fotove të publikuara në ”Instagram ” u bën reklamë...

Djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos pushime në Qeret me...

0
Ai ka një karakter unik, ndërkohë që ka befasuar miqtë e tij shqiptarë gjatë pushimeve, që po kalon këto ditë të nxehta në Qeret....

Histori përrallash, holandezi kthehet në mysliman dhe martohet me princeshën e...

0
Kjo është një prej atyre historive të denja për faqet e librave të përrallave. Djali takon një vajzë në një kafene, ai bie në...

Momentet më problematike të njohjeve verore

0
E dimë të gjithë, në verë është më e lehtë për të bërë dikë për vete. Bashkëpunëtor është i nxehti, pijet e freskëta, qetësia...

10 qytetet më të mira dhe më të këqija për...

0
Njësia e Inteligjencës së The Economist ka publikuar Raportin e Jetueshmërisë Globale për 2017-n. Për të shtatin vit radhazi, Melburni në Australi është qyteti më...

FOTO: Shikoni ku janë futur këta dy shqiptarë për të hyrë...

0
Gjashtë anëtarë të një bande që merret me futjen e klandestinëve në Britani do të përballen me burgun pasi u kapën duke u përpjekur...

Njihuni me vajzat e pasanikëve shqiptarë, jeta luksoze që pasqyrojnë në...

0
Të bukura, të lira, vijnë nga familje të pasura. Këto janë vajzat më të ndjekura shqiptare në Instagram, të cilat jetojnë jashtë vendit për...

Blendi Fevziu nuk “ia var” Bleonës (FOTO)

0
Gazetari Blendi Fevziu është aktiv në rrjetin social “Instagram” dhe poston shpesh foto nga vendet që viziton. Ai ndodhet në Mikonos së bashku me familjen...

Shqiptarët harxhojnë 30 herë më pak sesa në Perëndim për pushimet

0
Sipas Institutit të Statistikave, në vitin 2015 familjet shqiptare shpenzuan 6.1 miliardë lekë, ose rreth 45 milionë euro për pushime. Shifra është llogaritur nga anketa...
- Advertisement -Faqe Interneti, Hosting & Domains, Free SSL!

LATEST NEWS

MUST READ