Plot sharm dhe elegancë, njihuni me gratë e liderëve të Lindjes...

0
Ne po ju prezantojmë me gratë e liderëve të Lindjes së Mesme. Nuk janë ashtu si mund t’ju vijnë ju ndërmend, me rrobat tradicionale të...

Rikthehet në modë kanotjeria e bardhë, ja si ta kombinoni

0
  E vetmja veshje që nuk duhet të mungojë në garderobën tuaj këtë verë është: kanotjeria e bardhë.  Ky është trendi që na kanë prezantuar personazhet...

Një listë me ‘qejfllinjtë’ e ekranit shqiptar. Në Instagram-in e tyre...

0
Mjafton të hapësh Instagram-in dhe të dalin përpara foto të personazheve shqiptarë duke pushuar sa në njërin plazh në tjetrin . Ndërkohë  ne ziliqarët...

E vërteta e çifteve moderne, zbulohet sa kohë pas martese nis...

0
Tradicionalisht, çiftet e martuara pritet që të kenë të paktën 7 vite harmoni në lidhjen e tyre përpara se njëri prej partnerëve të hedhë...

Angela Martini mbyll karrierën si modele, i dashuri multimiliarder i ndryshon...

0
Që kjo do të ndodhte nuk e kishim menduar dot. Bukuroshja shqiptare Angela Martini ka vendosur të lërë modelingun. Jeta plot ngarkesë sfilatash e sete...

VIP-at në plazh, Luana Vjollca me të dashurin, Marina Fara prekje...

0
Nuk kishte sesi të ndodhte ndryshe, kjo fundjavë i ka gjetur të gjithë në plazh. VIP-at tanë kanë ngritur temperaturat buzë detit, duke konfirmuar...

Thinklab – Building a startup team to fix science and government

0
The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Kim Kardashian Shows Off Deep Cleavage In Plunging Top & Mini

0
The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

OneNote for iOS and Mac lets you attach files

0
The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Sandbox to try out the code written in almost all languages

0
The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...
- Advertisement -Faqe Interneti, Hosting & Domains, Free SSL!

LATEST NEWS

MUST READ