Rrezikon Rita Ora, pa reçipeta në GQ Awards (FOTO)

0
  Ajo është e njohur për veshjet e saj të guximshme. Dhe ylli i popit, Rita Ora ka rrezikuar shumë me veshjen e saj në GQ...

Dalin pamje të reja nga xhirimet e filmit, Noizy “godet keq”...

0
Reperi Noizy ditë më parë tronditi rrjetin, teksa u bë pjesë e një videoje trishtuese, nga xhirimet e filmit ‘Blind’. Reperi do të jetë pjesë...

“Bëmë mama të të ngjaj”

0
Kaia Gerber ishte kopja më e bukur e nënës së saj Cindy Crawford teksa darkonin në një restorant në Hollivud të shtunën në mbrëmje. Kaia,...

Modelet e njohura kanë 10 këshilla për stilin tuaj

0
  Modelet nga e gjithë bota, përveçse na befasojnë me pamjen e tyre, dinë të kenë edhe shumë stil. Edhe kur janë jashtë pasarelave ato...

“Lidhja” me Albanin, flet Çiljeta: Në gjyq me ata që shpifin...

0
Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares bukuroshe Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga...

Plot sharm dhe elegancë, njihuni me gratë e liderëve të Lindjes...

0
Ne po ju prezantojmë me gratë e liderëve të Lindjes së Mesme. Nuk janë ashtu si mund t’ju vijnë ju ndërmend, me rrobat tradicionale të...

Rikthehet në modë kanotjeria e bardhë, ja si ta kombinoni

0
  E vetmja veshje që nuk duhet të mungojë në garderobën tuaj këtë verë është: kanotjeria e bardhë.  Ky është trendi që na kanë prezantuar personazhet...

Një listë me ‘qejfllinjtë’ e ekranit shqiptar. Në Instagram-in e tyre...

0
Mjafton të hapësh Instagram-in dhe të dalin përpara foto të personazheve shqiptarë duke pushuar sa në njërin plazh në tjetrin . Ndërkohë  ne ziliqarët...

E vërteta e çifteve moderne, zbulohet sa kohë pas martese nis...

0
Tradicionalisht, çiftet e martuara pritet që të kenë të paktën 7 vite harmoni në lidhjen e tyre përpara se njëri prej partnerëve të hedhë...
- Advertisement -Faqe Interneti, Hosting & Domains, Free SSL!

LATEST NEWS

MUST READ