28 C
Tirana, AL
Wednesday, July 18, 2018

Miqësia që nisi në bankat e shkollës! Landi i “WSF” na prezanton me shoqen...

Landi Hysi, këngëtari i njohur i grupit “West Side Family”, na ka prezantuar me mikeshën e tij të ngushtë, e cila është një personazh...

Katy Perry dhe Orlando Bloom “bekojnë” dashurinë. Takohen me Papën në Vatikan

Katy Perry dhe Orlando Bloom kanë takuar Papa Françeskun të shtunën në Vatikan, në një konferencë ndërkombëtare mbi shërimin e kancerit. Dyshja u shfaq bashkë...

Shokë prej vitesh, Eno Popi “tradhton” Arbana Osmanin për Gerta Hetën

Tri moderatorët e njohur, Eno Popi, Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani na kanë treguar gjithmonë se ndajnë një miqësi të vjetër mes tyre. Prej vitesh...

Këto janë stjuardesat më seksi në botë (FOTO)

Nëse dikush dëgjon të flitet për stjuardesa, me patjetër që mendja i shkon tek një femër e bukur që mirëpret pasagjerët e një avioni. Përmes...

Përvëluese! Luana Vjollca marros Instagram-in me foton e fundit

Luana Vjollca sapo tërboi të gjithë “Instagram-in”. Në foton e fundit të postuar nga moderatorja e “Top Channel”, ajo shfaqet e veshur me të zeza,...

Jeta e shfrenuar e fëmijëve të pasur arabë (FOTO)

Makina super luksoze të lara me ar, tigra si kafshë shtëpiake, tufa me para, këta fëmijë miliarderë i kanë të gjitha. Bëhet fjalë për të...

“Kisha menduar t’ia bëja shoqes time, por u martova vetë”

Ajo është një gazetare, të cilën e ndjekim vazhdimisht jo vetëm në programin e saj, por dhe në panele televizive kur ftohet për çështje...

Njihuni me Deborah Xhakon, shqiptaren e dytë në “The voice of Italy 2018”

Deborah Xhako, vetëm 20 vjeçe, është shndërruar në një personazh tanimë të famshëm në vendin fqinj, Itali. Ajo ka arritur të thyejë çdo parashikim në...

“Këtë sezon veror, jo larg Tiranës; Në qershor Rita Ora dhe Ermal Meta ndezin...

Në koncertin festiv të mbajtur dje në sheshin “Skënderbej”, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, dha lajmin e mirë se në kryeqytet do...

Si përfundoi kostumi shqiptar i Bajronit në Muzeumin e veshjeve në Bath të Anglisë?

Dr. Dorian Koçi Vizita e Lord Bajronit dhe John Cam Hobhouse në Shqipëri gjatë vjeshtës së dytë të vitit 1809 hapi siparin e një sërë...

LATEST NEWS

MUST READ