Kush janë 6 gratë bukuroshe që ja kanë marrë frymën Fevziut!

0
336
Loading...

Kush janë 6 gratë bukuroshe që ja kanë marrë frymën Fevziut!

Në intervistën e pazakontë të zhvilluar mes Kryeministrit Rama dhe gazetari Blendi Fevziu, ku kanë ndërruar rolet dhe Rama është duke i drejtuar pyetjet, ka menduar ta “ngacmojë” disi gazetarin.

Ai e ka pyetur se cilat kanë qenë 3 vajzat apo gratë e ftuara në 20-vjet “Opinion” që i kanë lënë më shumë mbresa përnga bukuria, hijeshia dhe sharmi.

Pasi e pati disi të vështirë ti klasifikonte Fevziu përmendi tre politikanet më interesante sipas tij, të cilat ishin: Majlinda Bregu, Grida Duma dhe Mesila Doda.

Ndërsa nga bukuroshet e shoëbizit gazetari i njohur veçoi: modelen Afërdita Dreshaj, këngëtarja Bleona Qereti dhe modelja Xhesika Berberi.

 

Komento:
Loading...