Hera e parë! 12 yje rrëfejnë si e kanë humbur virgjërinë

0
562

Dikush e ka humbur virgjërinë në moshë shumë të re në sediljen e pasme të një makine, dhe tashmë kërkon ta harrojë, ka dhe nga ata që ndiqeshin nga fansat edhe para se të bëheshin të famshëm. Ja si dhe me kë e kanë humbur virgjërinë këto VIP-a.

Katy Perry

Ylli i popit ka treguar se e ka zbuluar seksin në moshën 16-vjeçare në sediljen e pasme të një makine Volvo. Një kujtim i bukur për këngëtaren, për të cilin nuk pendohet. Veçanërisht kujton me nostalgji kolonën zanore që shoqëronte atë moment Grace nga Jeff Buckley, album të cilin edhe sot e adhuron.

Angelina Jolie

Të gjithë e dinë që para se të krijonte një familje me Brad Pitt, fëmijëria dhe adoleshenca e aktores kanë qenë të trazuara. Jolie ka treguar se ka qenë 14 vjeç, ku pas një puthje dhe një prekje ndjeu dëshirën për të qenë edhe më afër me personin tjetër.

Johnny Deep

Para se të bëhej një aktor i famshëm Johnny Deep ka qenë kitarist në një grup rroku dhe kishte shumë vajza fanse që e adhuronin. Ishte vetëm 13 vjeç kur humbi virgjërinë në furgonin stil retro të bandës.

Elena Santarelli

Modelja ka treguar se herën e parë ka shkuar me një djalë brazilian. “Herën e parë që kam bërë dashuri, ka qenë në moshën 18-vjeç dhe isha modele. Isha lidhur me një djalë dhe një ditë kur po debatonim, po i shkoja nga pas me një pirun sepse isha me nerva dhe më pas filluam të putheshim dhe përfunduam në shtrat.”

Mila Kunis

Aktorja Mila në një lidhje shumë të gjatë me Macaulay Culkin, ka treguar se ai gjithashtu ka qenë mashkulli i parë në jetën e saj.

Ashton Kutcher

Herën e tij të parë Ashton e kujton gjithmonë duke qeshur. Ka qenë një moment shumë i shkurtër dhe ai sa herë flitet në lidhje me këtë temë fillon të qeshë.

Dustin Hoffman

Hera e parë për 82-vjeçarin Hoffman ka qenë në moshën 15-vjeçare me një vajzë më të madhe se ai në një festë në Nju Jork. Ka qenë një dhuratë nga vëllai i cili e dërgoi Hoffman në një dhomë të errët ku ai humbi virgjërinë.

Kate Moss

Në një biografi të botuar vite më parë thuhej se Kate Moss e ka humbur virgjërinë në moshën 14-vjeçare kur ishte me pushime së bashku me familjen në Bahamas.

Britney Spears

Në fillimet e karrierës sa Britney Spears ishte në një lidhje me Justin Timberlake, por në intervista shprehej se ishte e virgjër dhe donte të shkonte deri në martesë e tille. Por një intervistë e Justin vite më vonë zbuloi se Spears ishte 14-vjeç në raportin e saj të parë me Timberlake.

Taylor Swift

Taylor Swift e ka humbur virgjërinë e saj me djalin më të pëlqyer të Hollwood-it Jake Gyllenhaal, me të cilin u nda një ditë para 21 vjetorit. Ndarja nuk ishte e lehtë për Swift.

Daniel Radcliffe

Aktori i turpshëm i Harry Poter e ka humbur virgjërinë në moshën 16-vjeçare, dhe e dashura e tij në atë kohë ishte 23 vjeç.

Sienna Miller

Sienna ka treguar se mamaja e saj ka qenë si një shoqe për të dhe e sugjeronte që takimet me të dashurin t’i bënte në shtëpi. Ndaj hera e parë për Miller ka ndodhur në dhomën e saj kur ajo ishte 16-vjeç dhe gjithçka në dijeni të mamasë saj.

Komento:
Loading...