Harrojeni lojën “Call of Duty”, kjo lojë e re do ju lë pa gjumë (Foto/Video)

0
362

Kjo është një lojë me mjaft adrenalinë

Loading...

E quajtur “Battlegrounds” kjo lojë ka për qëllim krijimin e tensionit dhe brutalitetit, dhe në mënyrë të pabesueshme, ajo ka arritur sukses, transmeton lajmi.net.

“Battlegrounds” është në dispozicion vetëm për kompjuter, loja ende nuk është e përfunduar, por ju mund t’a blini atë dhe të filloni të luani tani.

Pas vetëm disa javësh të disponueshmërisë, ajo ka shitur mbi 2 milionë kopje. Kjo është loja e tretë më e shikuar në Twich, platforma më e madhe e lojës në botë.

Komento:
Loading...