Getoari bëri realitet këngën “T’lagi me shampanjë” në dasmë (VIDEO)

0
367
Loading...

 

Një nga momentet më argëtuese të dasmës së reperit të njohur Getoar Selimi dhe moderatores së njohur Marina Vjollca ka qenë ai kur u luajt kënga e Getit me titull “Ajo”, bashkëpunim me Majk-un.

Të gjithë ishin duke kërcyer kur Getoari ka vendosur ta bëjë realitet pjesën e tekstit të këngës ku ai thotë ‘T’lagi me shampanjë’, që për një kohë të gjatë u shndërrua në një batutë.

Ai ka hapur një shishe shampanjë dhe ka lagur me të jo vetëm nusen, por edhe të ftuarit e tjerë që ndodheshin afër.

Komento:
Loading...