Galaxy S9 edhe më i shtrenjtë se që pritej

0
187
Loading...

Ndërsa më 25 shkurt pritet të dalë në shitje edhe versioni i Samsung, Galaxy S9, që do të shoqërohet në një moment të dytë nga modeli më i madh S9+, kanë filluar edhe aludimet për çmimet që këta dy telefona do të kenë.

Pavarësisht se nuk pritet që të ketë diferenca të mëdha nga versionet S8 dhe S8+, modelet e re S9 dhe S9+ do të dalin të paktën 50 dollarë më të shtrenjta.

Në SHBA pritet që ato të shiten për 885 dollarë dhe 935 dollarë, por çmimet janë të ndryshme në vende të ndryshme.

Komento:
Loading...