FOTO/ Alica Schmidt, atletja më seksi në botë

0
304
Loading...

Alica Schmidt është një ndër femrat më seksi në botë. Atletja gjermane ka një fizik të përkryer, përveç kësaj edhe fytyrë engjëllore.

Sipas revistës australiane “Busted Coverage”, 18-vjeçarja është atletja më seksi në botë.Schmidt është një atlete shumë e mirë në garat 200, 400 dhe 800 metra dhe mund të marrë pjesë në Olimpiadën e ardhshme që do të mbahet në Tokio në vitin 2020.

Alica ka 30.000 ndjekës në profilin e saj në “Instagram” ku shpesh herë poston foto të fizikut të saj tejët sensual dhe të kuruar.

Alica Schmidt është një ndër femrat më seksi në botë. Atletja gjermane ka një fizik të përkryer, përveç kësaj edhe fytyrë engjëllore.

Sipas revistës australiane “Busted Coverage”, 18-vjeçarja është atletja më seksi në botë.Schmidt është një atlete shumë e mirë në garat 200, 400 dhe 800 metra dhe mund të marrë pjesë në Olimpiadën e ardhshme që do të mbahet në Tokio në vitin 2020.

Alica ka 30.000 ndjekës në profilin e saj në “Instagram” ku shpesh herë poston foto të fizikut të saj tejët sensual dhe të kuruar.

Komento:
Loading...