Data e lansimit të Samsung Galaxy S9 Lexo me shume: http://rtv21.tv/data-e-lansimit-te-samsung-galaxy-s9/ © RTV21.tv

0
325
Loading...

Rezultate imazhesh për Data e lansimit të Samsung Galaxy S9 Lexo me shume: http://rtv21.tv/data-e-lansimit-te-samsung-galaxy-s9/ © RTV21.tvSamsung Galaxy S9 nuk do të kushtojë lirë Telefoni më i ri i kompanisë Samsung pritet të debutojë në fillim të vitit të ardhshëm. Sipas BGR-së, pajisja e Samsungut do të ketë procesor me tetë bërthama Exynos me 4GB RAM dhe versionin e fundit operativ Android. Edhe pse nuk ka konfirmim zyrtar nga ana e kompanisë, Samsung Galaxy S9 pritet të dalë në treg rreth muajit shkurt ose mars të vitit 2018, transmetojnë mediat britanike. Pajisja më e re e Samsung nuk do të kushtojë lirë, duke pasur parasysh se pararendësi i tij S8 kushton 689 funta. Samsung Galaxy 9 do të jetë edhe në versionin S9 Plus, i cili do të ketë ekran më të madh.

Lexo me shume: http://rtv21.tv/data-e-lansimit-te-samsung-galaxy-s9/
© RTV21.tv

 

Komento:
Loading...