Dasmë miliarderësh! Shifra e kripur që shpenzuan Marina dhe Getoari

0
371
Loading...

Një ceremoni e veçantë dhe madhështore që na la pa fjalë, ishte ajo e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit.

Një dasmë e organizuar në një ambient të hapur në Gjirin e Lalëzit, që duket se fsheh shifra  marramendëse.

Sipas Newsbomb.al dasma e çiftit ka kushtuar 130 mijë euro, ndërsa 80 mijë euro ka kushtuar vetëm dasma  tek Gjiri i Lalzit.

Komento:
Loading...