Brenda ambientit të dasmës së Getit dhe Marinës, dekori dhe tavolinat

0
744

 

Brenda ambientit të dasmës së Getit dhe Mrinës, të ftuarit dhe tavolinat (Foto)

Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do t’i japin fund sot  beqarisë së tyre.

 Dyshja ka organizuar një dasmë madhështore me shumë të ftuar, tek Gjiri i Lalzit.

Pak minuta para fillimit të ceremonisë në rrjetet sociale, kanë dale  fotografi të cilat na njohin me ambientet e dasmës dhe disa nga të ftuarit.

Duket se gjithçka është rregulluar me shije dhe elegancë, gjersa në sallë kanë mbërritur miqtë e reperit, Agon Amiga, Cozman, Stresi dhe shumë të tjerë.

Të gjithë të veshur me kostume, në ditën më të rëndësishme të mikut të tyre, pjesëtarët e “Babastars”, shkëlqenin në elegancë duke dalë jashtë kornizave të stilit të tyre të zakonshëm.

Nga fotografitë mnd të shihet edhe ambienti i veçantë, ku Marina dhe Getoari do të bëjnë betimin e tyre. 

Ambienti ku po zhvillohet ceremonia martesore e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

Gjithçka e rregulluar me shije, për një prej dasmave më të përfolurtë vitit

Vendi ku Marina dhe Geti do të bëjnë betimin e martesës

Kështu duket Cozman në dasmën e Getit dhe Marinës

 

Kështu duket Agon Amiga në dasmën e Getit dhe Marinës

Pamja  e Stresit në dasmën e Getit dhe Marinës

Komento:
Loading...