Basha ironizon Ramën: Na dashke vettingun, ti që kriminalizove Kuvendin dhe jo qytetarët

0
550
Loading...

A ka njeri që beson se Edi Rama, njeriu që solli në parlament Arben Ndokën, që solli në parlament Armando Prengën, që solli në parlament Mark Frrokun, tre kriminelë të dënuar, do vetingun?

A ka njeri që beson se Edi Rama që bëri kryetar bashkie një përdhunues dhe trafikant droge dhe që vuri drejtor transporti Eskobarin e Ballkanit do prokurorë dhe gjykatës të ndershëm?

A ka njeri që beson se Erion Veliaj që drekon e darkon çdo dy netë me prokurorët për të mbyllur dosjen e Ardit Gjoklajt do vetingun?

Edi Rama do që përmes vetingut të kapë drejtësinë.

Po, veting do të ketë. Vetingu do të kalojë një ditë pas rrëzimit të qeverisë së vjetër, qeverisë së bandave dhe të krimit dhe krijimit të një qeverie teknike e të ndershme. #NgrihemiBashkë për #ZgjedhjeTëLira

Komento:
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven − one =