Mirlind Kryeziu është mbrojtësi 20 vjeçar që shenoj per Fc Zürich golin e tij të pare

0
252
Loading...

Mirlind Kryeziu është mbrojtësi 20 vjeçar që shenoj per Fc Zürich golin e tij të pare, ky mund ta ndihmon shumë repartin e mbrojtjës në Kombëtaren U-21
Alban Bushi

Pauzë
-0:01

Me zë

Additional Visual Settings

Shfaqe mbi tërë ekranin

3 309 shikime

Youngster Mirlind Kryeziu Kopfballtor zum 3:0

PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…
Viti 2017 ka nisur në mënyrë të jashtëzakonshme për Luiza Gegën. Atletja shqiptare vazhdon të koleksionojë medalje në mitngjet e ndryshme…
MINUTA90.COM|NGA ADMIN
PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…

Seria B sot:
Migjen Basha luajti per 90 minuta me Barin dhe skuadra fiton 3-1 ndaj Ternana-s.
Emanuele Ndoj 79 minuta ne fushe me Brescia perballe Karpit ku humben 2-1.
Armando Vajushi luan si zevendesues me Pro Vercellin.
Entonjo Elezaj ne pankine me Perugia-n.
Berat Gjimshiti mungonte sot per shkak demtimi dhe nuk luajti sot me Avellinon.

Fotografia e Albanian Talents/Talentet Shqiptare
PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…

Besian Idrizaj, u preft ne paqe ??????

Fotografia e Albania Team

Albania Team

A e njihni?
Ishte nder te paret futbolliste shqiptar nga Kosova qe pranoi ne ato vite kur kombetarja jone nuk kishte rezultate te mira, te hiqte dore nga fanell

Shiko më shumë

PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…
Tony Tony Lita
Tony Tony Lita Cfar I ka ndodhur

 

2 Përgjigje · 52 minuta
Genti Dallaku
Genti Dallaku Besjan Idrizaj…

 

U-19 Bundesliga Kaiserslautern-Karslruhe 2-1 2gola nga Valdrin Mustafa, 1 gol nga Florent Muslija, per Valdrinin është goli nr 12 dhe 13-te,lojtari i Kombëtares U-21 ka edhe 3 asistime.
Muslija ka 5 gola dhe 1 asistim.
Valdrin-i ne këtë form shumë shpëjt do të luaj në Bundesliga 2 ??????

Fotografia e Albanian Talents/Talentet Shqiptare
Fotografia e Albanian Talents/Talentet Shqiptare
PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…
Klaudio Muca
Klaudio Muca Valdrini super talent i lumtë kush e soli ne kombëtaren

 

Albanian Talents/Talentet Shqiptare
Albanian Talents/Talentet Shqiptare Per çdo gol të tij kemi postuar dhe e kemi sugjeruar para disa vite, ky do të këtë një të ardhme

 

Po të ishin të gjith si Taulanti ????

Fotografia e Taulant Xhaka

Taulant Xhaka

?Urime pavarsinë Kosova ?? jonë. Uroj të jetë sa më e afërt data ku të gjithë të festojmë ditën e Bashkimi me SHQIPËRINË. ? ?????? #LaFamilia @TX14 @Albania @Kosova

PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…
Leo Tahiri
Leo Tahiri Po te ishin te gjith si Taulanti kishin lujt per zvicren po ti kishin ftuar

 

Qe sonte, do Bashkpunojm edhe me trajnerin e basketbollit Shqiptare duke zbuluar edhe kerkuar lojtar te rrijn per kombtaren e basketbollit ne cdo grupmoshe. Kush ka ndo nje sugjerim ose keshill per lojtar, jan te mirpritur.

PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…

Grumbullimet e grupmoshat ne zonen rajonal te Shqiperise. Ju kujtojm qe Endri Cekici keshtu u zbulua.

Fotografia e Federata Shqiptare E Futbollit

Federata Shqiptare E Futbollit

Seleksionimet e Moshave: Ja datat për U-17 dhe U-13

Kanë nisur punë sipas një grafiku të planifikuar nga Sektori i Ekipeve Kombëtare në FSHF edhe stërvitjet e p

Shiko më shumë

PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…
Naim Jashari
Naim Jashari Ejani edhe ne Lugin ne Preshev se keni talent te gjitha gjeneratave e vlen te theksohet talenti 2005 qe i kaloi tre testet ne Nish te serbis.

 

Albanian Talents/Talentet Shqiptare
Albanian Talents/Talentet Shqiptare Esht perpjekur disa her federata… por e pengojn serbet. e vetmja menyer esht qe lojtaret te grumbullohen ne Kosove kur te ket grumbullime te shqiperise ne KS. Nuk ke ide sa e veshtir qe ta paisesh me pashaporta shqiptarve qe jan lindur ne treva te ndShiko më shumë

 

Shkelqim Elmazi
Shkelqim Elmazi Italia ka grumbulluar ekipin e moshave U17 dhe bie ne sy qe nuk eshte asnje nga te dy Shqiptaret q eishin grumbulluar ne ndeshjen e fundit kunder ekipit tone

 

Albanian Talents/Talentet Shqiptare
Albanian Talents/Talentet Shqiptare sepse kan mbushur mbi 17 vjec.. edhe jan pjes e Italise U19… sidomos super sulmuesi Gjocomo Vrioni.

 

Ju kujtohet ky moment ne ndeshjen gaygreece-serbitch?
Na kan bërë Krenar keta tre Çuna ????

Fotografia e Albanian Talents/Talentet Shqiptare
PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…
Arben Huqi
Arben Huqi E vertet kjo foto ka nje domethenje te madhe kush e kupto .. prinder te mrekullushem qe kan rrit femij me kaq me rrespekt per prejardhjen e gjakut te vet

 

Ermir Tola
Ermir Tola jan 2 binjaket kusherit epar te mi nga shushica elbasan dhe nje i3 esht nga elbasani

 

Sot ka ditëlindjen sulmuesi KUQ e ZI, Gëzuar 29 vjetorin Azdren Llullaku ? Edhe 100 Kampion ?

Fotografia e Albanian Talents/Talentet Shqiptare

Gjaku nuk behet uje, te lumte shqipe ????

Greqia zbulon një super talent shqiptar, i ofron pasaportën, por ai do Shqipërinë

PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…
Agim Ternova
Agim Ternova O shqiptare lexoni tekstin. Pa lexuar ate nuk mund ta dini se kush eshte….

 

Voto per ligen Shqiptare ne FIFA 18

http://www.fifplay.com/fifa-18-leagues-vote/

has been already revealed and only two new leagues are added to FIFA 17 while the FIFA fans were expecting even for more leagues. Here you can vote for the leagues you would like to see in next year’s FIFA game. Show EA Sports which…
FIFPLAY.COM
PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…
Ylber AL Dragaj
Ylber AL Dragaj Kombëtarja do ishte ma mir

 

Artur Denisa Bullari
Artur Denisa Bullari Votonno dhe shperndajeni sa me shum

 

Mërgim Mavraj ne 11-shin e Javes në Bundesliga pas shkëlqimit ndaj Leipzig ??????

Flm Valon Berisha per dergimin e ketij lajmi

Fotografia e Albanian Talents/Talentet Shqiptare
PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…

Ajeti shënon dy gola, një në portën kundërshtare dhe një në portë të vetë (Video)

Pas gabimit të rëndë javën e kaluar, prishtinasi e ka nisur mirë ndeshjen ndaj Pescaras duke shënuar në minutën e 10-të, për rezultatin 2-0.Ndërkohë, ky është…
MALESIA.ME
PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…
Tony Tony Lita
Tony Tony Lita Shum pershtypje te keqia kan tifozet e torinos per te

 

Java Shqiptare, Albion Avdijaj gol dhe asist per Fc Vaduz ndaj Sionit

Fotografia e Albanian Talents/Talentet Shqiptare
PëlqejShiko më shumë reagime

Komento

Komentet
Rob Zoti
Shkruaj një koment…
Atletë
Shum i përgjigjshëm në mesazhe
Fto shokët që ta pëlqejnë këtë faqe
Zbulojme talentet e futbollit shqiptar kudo ndodhen. Motoja jone eshte “Nje Gjuhe Nje Komb Nje Kombetare”.

32 655 pëlqime
Basketbolli Shqiptar dhe 111 shokë të tjerë e pëlqejnë këtë

Mbi KëtëShiko të gjitha

Highlights info row image
0037745012345
FAQET E TUA
ShqipNews.al
Albania News

Bisedo me shokët

 • 8m
  Genti Z. Lleshi
 • 1h
  Ardian Koka
 • Renaldo Bregu
 • 17m
  Klodi Meshi
 • Gani Murati
 • Alesia Alesia Durres
 • Ardit Çela
 • Gjete Dodaj
 • Liljana Elmazi
 • Genc Sejko
 • 8m
  Bajram Noka
 • Alfred Mirashi Milot
 • Drita Seferi
 • Sokrat Turtulli
 • Lin Kola
 • Diana Pasha
 • Pd Tirane
 • Aleanca Kuqezi Tirane
Kyçuni në bisedë për të parë se kush është i kyçur.
Komento:
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 1 =