9 histori të pabesueshme tradhtie

0
339
Loading...

Nga kinezi me 17 të dashura që u kap në spital, te çifti mashtrues që u zbulua pasi ngecën te njëri-tjetri gjatë seksit te nëna dhe vajza që u kacafytën pasi zbuluan se dilnin me të njëjtin mashkull e deri te gruaja që u martua me 10 burra brenda një shteti. Këto janë 9 histori të pabesueshme të zbuluara tradhtie:

 1 – Kinezi me 17 të dashura që u kap në spital

1

Kur kinezi me emrin Yuan bëri aksident me makinë, doktorët telefonuan të gjithë njerëzit që menduan sipas tyre se janë pjesëtarë të familjes. Megjithatë, 17 vajzat që shkuan të vizitonin Yuan në spital arritën atje në të njëjtën kohë. Ai i përdorte ato për t’u marrë para. Përveç aksidentit, ai u dënua dhe me një gjobë prej 40 mijë dollarësh për mashtrim

 

2 – Tre vajzat që u shkuan në aeroport për të dashurin e tyre

2

Tre vajza shkuan në aeroportin për të pritur të dashurin e tyre që kthehej nga pushimet. Por ai ishte po i njëjti. Charlie Fisher, u përball me një sërë ulërimash “Gënjeshtar, gënjeshtar,” në aeroport. Të tre vajzat u bënë bashkë në një farë mënyre për ta “degjeneruar” Charlie-n.

 

3 – U zbulua se kishte dy gra nga një tag në Facebook për “Ice Bucket Challenge”

3

Një burrë u arrestua pasi gruaja e tij e parë zbuloi sekretin që ai mbante një familje të dytë, pas një tag-u në Facebook, për trendin e asaj kohe, “Ice bucket challenge”.  Andre Clee ishte martuar me Michelle, por gjithashtu kishte lidhur nyje me gruan  e tij të dytë, Philippa. Clee e kishte mashtruar gruan e tij të parë duke i thënë se ishte pjesë e një programi që e detyronte të largohej për periudha të gjata nga shtëpia. Ai u burgos me 8 muaj.

4 – Nëna dhe vajza që u kacafytën pasi zbuluan se dilnin me të njëjtin mashkull

4

Takimet online, i prishën punë një familje në SHBA. Policia lokale mori një telefonatë për një zënkë në një sallon, që në fakt po zhvillohej mes nënës dhe vajzës së saj. Të dyja e kuptuan më vonë që kishin rënë në dashuri me të njëjtin mashkull. U desh ndërhyrja e policisë për të qetësuar ngjarjen.

5 – Gruaja që u martua me 10 burra brenda një shteti

5

Një grua nga Nju Jorku u kap e martuar me 10 burra të ndryshëm në 11 vjet pa u divorcuar me asnjë prej tyre. Liana Barrientos e filloi serialin e saj të martesave në vitin 1999 kur u martuar për herë të parë në moshën 23 vjeçare. Tani Barriertons, vuan dy dënime gjykate për mashtrim për shkak të deklaratave false për martesë.

6 – Gruaja që i shkatërroi të gjitha aparatet Apple ish-it të saj pasi e kapi duke e tradhëtuar

6

Një djalë nga Kina, duhet të jetë penduar që tradhëtoi të dashurën e tij pasi ajo ia shkatërroi të gjitha produktet e shtrenjta Apple duke ja hedhur në vaskën e mbushur me ujë. Ajo madje i bëri një foto duke e publikuar në Twitter.

7 – Çifti mashtrues që u zbulua pasi ngecën te njëri-tjetri gjatë seksit

7

Sasha Ngema, 34 vjeç dhe i dashuri i saj i ri 22-vjeçar Sol Qoboza, po kryenin marrëdhënie seksuale në apartamentin e tyre pasi bashkëshorti i saj ishte larguar. Por një gjë e pamenduar ndodhi. Ajo dhe i dashuri i saj i ri ngecën tek njëri-tjetri gjatë seksit. Ngjarja u bë e madhe pasi ishte policia që mbërriti në apartament, por banorët e zonës thërrisnin me të madhe: “Duam të shohim mashtruesit”.

8 – Minatori kilian i zënë në minierë për 69 ditë teksa pritej nga gruaja dhe e dashura

8

Gjatë katastrofës në minierë në Kili gjatë vitit 2010, më i forti nga 33 minatorët të zënë poshtë, ishte ai që kërkoi që edhe gruaja edhe dashnorja e tij ta prisnin atë lart kur të dilte në sipërfaqe. Gruaja dhe dashnorja e 50-vjeçarit prisnin me padurim daljen e tij. Dy gratë pothuajse sa nuk u kacafytën gjatë kësaj kohe, megjithatë të tjerët i ndanë.

9 – Bashkëshorti mashtrues që u kap duke e tradhëtuar në Google Earth

9

Një grua po përdorte Google Earth për të gjetur vendndodhjen e një biznesi kur ajo pa të fejuarin e saj krah për krahë me një tjetër femër. Kur ajo ia tregoi të dashurit të saj fotografinë, ai mbeti pa fjalë dhe pavarësisht se kërkonte t’i jepte shpjegime ajo e la.

Komento:
Loading...