5 “engjëj” me forma seksi zbresin në Tokë (FOTO)

0
79
Loading...

Klani Kardashian/Jenner janë maskuar si engjëj për Halloween.

Kylie, Khloe, Kim, Kendall dhe Kourtney zgjodhën të brendshmet e ‘Victoria Secret Angels’ për të festuar mbrëmjen e së mërkurës në  Los Angeles.

Të veshura me të brendshme të bardha dhe me krahët e engjëjve ato tërhoqën vëmendjen e të gjithëve.

Motrat e famshme dukeshin shumë seksi dhe vunë në pah format e tyre bombastike trupore.

Art
Komento:
Loading...