Arkivat Përditshëm 4 October, 2019

Sundimi ligjit, e vetmja rrugë drejt BE-së!

0
Nga Majlinda Bregu* Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut janë dy vendet të cilat presin vendimin e mesit të Tetorit për çeljen e Negociatave si domsodoshmëri...

Leksione nga Austria, aty ku zgjedhjet nuk e “tronditin” qytetarinë

0
Nga Fatjona Mejdini Distrikti i 10-të i Vjenës i ngjan një Ballkani të vogël, ku çdo ditë emigrantët serbë, turq, kroatë, boshnjakë dhe shqiptarë përplasën...

E ka fajin sistemi!

0
Nga Lutfi Dervishi E diela sot nisi me vizitën në një dyqan celularësh për të ndërruar kartën e dëmtuar SIM. Njeriu, mund të jetojë 2-3...

E ke idenë përse bërtiti Greta?

0
Nga Dritan Hila Tej emocioneve dhe reagimeve që solli fjalimi i Gretës në OKB, për mua më shumë u bë shkas që të hedh disa...

WellHello a fun and friendly site for fun dating and meeting singles and swingers.

0
Safe, Secure Dating for Senior Singles. Build Connections & Find Love. Chat Now! 100 000+ Active Profiles. 1000s Singles Online. Protection. Sign up and...
- Advertisement -Faqe Interneti, Hosting & Domains, Free SSL!

Loading...