Arkivat Përditshëm 14 April, 2019

DiCaprio i lodhur nga fama, “fshihet” me të dashurën 21-vjeçare (FOTO)

Tashmë në moshën 44-vjeçare dhe me një karrierë të jashtëzakonshme në Hollivud, Leonardo DiCaprio duket se kërkon të qëndrojë larg vëmendjes dhe famës së...

Gjesti i shëmtuar, mesfushorët e Milanit rrezikojnë pezullimin

Gjithçka kishte nisur si një bast në rrjetet sociale dhe më pasi si një shaka, kur mesfushorët e Milanit, Kessie dhe Bakayoko morën fanellën...

Triumf i dyfishtë i Mercedes në Kinë, Hamilton në krye

Lewis Hamilton ka fituar edhe Çmimin e Madh të Kinës në Formula 1, duke arritur në finish para të gjithë pilotëve të tjerë, madje...

Humbja ndaj Milanit, Tare “shpërthen” ndaj arbitrit: Kronikë e një vdekjeje të paralajmëruar

Në përfundim të ndeshjes Milan-Lazio, e përfunduar 1-0 për kuqezinjtë, drejtori sportiv i lacialëve, Igli Tare ka “shpërthyer” ndaj arbitrit të takimit. “Ishte kronika e...

Interi bën detyrën ndaj Frosinones, mbetet +5 nga Milani

Interi bën detyrën në transfertë me Frosinonen, fiton 1-3 dhe ruan distancën prej 5 pikësh me Milanin e vendit të katërt. Skuadra zikaltër, që vinte...

As Ronaldo, as Icardi; Berat Djimsiti befason me sulmuesin që e ka impresionuar

Berat Djimsiti ishte protagonist i intervistës së fundit nga lojtarët e Atalanta për formatin “StarCasinò”, që synon t’i bëjë ata më të njohur për...

Napoli shtyn festën e Juves, çon Chievon në Serie B

Napoli ka fituar në transfertën e “Bentegodit” ndaj Chievos së vendit të fundit me rezultatin 3-1, një rezultat që përveçse shtyn festën e titullit...

“Zonja Makbeth e Ballkanit”/ Ndërron jetë në Rusi bashkëshortja e Millosheviçit

Bashkëshortja e ish-presidentit serb Slobodan Millosheviç, e mbiquajtur shpesh si “Zonja Makbeth e Ballkanit”, ka ndërruar jetë këtë të diel në Rusi, në moshën...

Nga shikues përtej murit te sistemi antidron: 6 armatimet e së ardhmes që kërkon...

Një dokument i “Combating Terrorism Technical Support Office” , degë e Pentagonit që merret me armatimet antiterror të së ardhmes, ka prezantuar zyrtarisht “dëshirat”...

Mundësoi fotografimin e vrimës së zezë, 29-vjeçarja shndërrohet në një yll botëror

Ende e panjohur për publikun e gjerë në fillim të javës, shkencëtarja amerikane, Katie Bouman është bërë një yll botëror pas publikimit të mërkurën...
Loading...