Arkivat Përditshëm 13 April, 2019

NJOFTIM – MATURA SHTETERORE 2019

NJOFTIM Njoftohen të gjithë maturantët/kandidatët që nuk kanë aplikuar me formularin A1/A1Z në Portalin Matura Shtetërore 2019, se Portali i Maturës Shtetërore online dhe Portali...

Anxhela Peristeri rrëfen propozimin e pacipë që mori nga një dhëndër!

Pasi i ka kënduar gjatë gjithë ceremonisë së dasmës, këngëtarja Anxhela Peristeri as që do ta mendonte propozimin që do të merrte nga dhëndri...

Wanda Nara thyen rrjetin me foton e saj “siç e ka bërë nëna”

Wanda Nara di si të jetë protagoniste dhe në qendër të vëmendjes në të gjitha drejtimit. Pasi kaloi shumë kohë duke u marrë me...

Iva Aliko nudo në altar, provokimi ndez polemika në rrjetet sociale (FOTO)

Një set fotosh nusërie, ku Iva Aliko shfaqet në altar nudo, e mjaftuar me dekorimet e ceremonisë martesore sipër trupit ka hapur polemika mes...

Kur ta mësoni ku ka humbur Mariza Ikonomi, do ta keni zili

Mariza Ikonomi ka vendosur që pasionin e saj për muzikën ta ushtrojë në kroçiera apo skenat e plazheve më te bukura në botë, duke...

Kësaj i thonë stërvitje! Xhemi Shehu ngre peshë trajnerin dhe duhet ta shihni që...

Xhemi Shehu është një nga femrat më tërheqëse dhe seksi të ekranit shqiptar dhe na duhet të themi që moderatorja punon fort që të...

Florjan Binaj

Florjan Binaj ishte sot i ftuari special i emisionit “Në kurthin e Piter Panit”, ku ndau disa informacione mjaft të këndshme për jetën personale...

Nga Çapajev Gjokutaj/ Politika: spekulimi dhe kostot

Nga Çapajev Gjokutaj Disa komentatorë përpiqen ta analizojnë dhe shpjegojnë krizën e tanishme politike duke e përafruar me vitin 1997. Ky paralelizëm kërcet, ngjan tejet...

Brexit-Hallouin, më shumë kohë më pak kaos?

Shtyrje për të dytën herë. Por për të arritur një “Brexit të butë”, Bashkimi Evropian e lidhi me një litar të gjatë shtyrjeje afati...

Edi Rama: Një përgjigje për Elez Biberajn

I dashur Elez, e kam lexuar jo pa keqardhje, fjalën Tuaj në ceremoninë e përvjetorit të 110-të të gazetës “Dielli”. Konsiderata personale për Ju, e...
Loading...