Arkivat Përditshëm 15 February, 2019

Jo vetëm që nuk hoqi dorë nga muzika, por Flori Mumajesi tashmë po eksperimenton...

Kantautori i famshëm dhe i talentuar Flori Mumajesi pothuajse gjithmonë qëllon direkt e në shenjë me këngët e tij, të cilat sa hap e...

Dua Lipa ka marrë një puthje nga këngëtarja e famshme dhe i ka ikur...

Pak orë pasi u shpall fituese dy herë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Grammy”, Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit në Twitter një...

Paga më e ulët që Olta Gixhari ka marrë është…

E vënë përballë “Këndit të së vërtetës” në “E Diell”, Olta Gixhari i është përgjigjur me sinqeritet pyetjes së Manushit për pagën më të...

Armina rrëfen si është njohur me Shkëlzenin: Nuk e dija kush ishte, kam pyetur...

Historia e tyre e dashurisë vazhdon të jetë një nga më të komentuara në shtypin rozë, dhe pavarësisht viteve së bashku Armina Mevlani dhe...

E larguan si velinë, Alesia kunja “Klan-it”: Princeshës s’i duhet një kasolle!

Alesia Bami, e njohur si modele, balerinë dhe velinë e emisionit investigativ “Stop”, nuk do ta shfaqet më në ekranin e televizionit Klan, pasi...

Nga Lori Hoxha te Aurela Gaçe: Të gjithë po i kërkojnë Elvanës të njëjtën...

Rikthimi i bujshëm në Instagram i këngëtares shqiptare, Elvana Gjata, pas vrasjes në ish-Bllok është pritur me shumë entuziazëm nga miqtë dhe fansat dhe...

Largimi i Alesia Bamit, reagojnë nga Tv Klan: E kishte mbushur kupën

Ditët e fundit u komentua shumë në media largimi nga emisioni “Stop” i velinës Alesia Bami. Mbrëmjen e djeshme ka ardhur edhe reagimi i kësaj...

“Do të jenë 700 Forca Speciale”, Artan Hoxha zbulon dhe urdhrin për Gardën

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja në lidhje me organizimin e Policisë, për protestën e opozitës ditën e nesërme. Hoxha ka thënë...

Gara presidenciale në 2020 më e kushtueshmja në histori (pse SHBA-të janë kaq të...

Në vitin 1895, Mark Hanna, senator i shtetit Ohajo, shpjegonte se si funksiononte politika në kohën e tij: “Dy gjëra janë të rëndësishme në...

Pyesni shqiptarët se ata e dinë: Nuk është e lehtë të jesh i gjelbër

Peter Lucas* Sa keq, që senatori Eddie Markey dhe kolegia e tij e në Kongres, Aleksandra Ocasio-Cortez, nuk mund ta vizitonin Shqipërinë në vitet ’80....
Loading...