Fillimi 2019

Arkiva Vjetore 2019

Sundimi ligjit, e vetmja rrugë drejt BE-së!

Nga Majlinda Bregu* Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut janë dy vendet të cilat presin vendimin e mesit të Tetorit për çeljen e Negociatave si domsodoshmëri...

Leksione nga Austria, aty ku zgjedhjet nuk e “tronditin” qytetarinë

Nga Fatjona Mejdini Distrikti i 10-të i Vjenës i ngjan një Ballkani të vogël, ku çdo ditë emigrantët serbë, turq, kroatë, boshnjakë dhe shqiptarë përplasën...

E ka fajin sistemi!

Nga Lutfi Dervishi E diela sot nisi me vizitën në një dyqan celularësh për të ndërruar kartën e dëmtuar SIM. Njeriu, mund të jetojë 2-3...

E ke idenë përse bërtiti Greta?

Nga Dritan Hila Tej emocioneve dhe reagimeve që solli fjalimi i Gretës në OKB, për mua më shumë u bë shkas që të hedh disa...

WellHello a fun and friendly site for fun dating and meeting singles and swingers.

Safe, Secure Dating for Senior Singles. Build Connections & Find Love. Chat Now! 100 000+ Active Profiles. 1000s Singles Online. Protection. Sign up and...

LËNDET ME ZGJEDHJE. DALIN REZULTATET! MATURA 2019.

MATURA SHTETERORE 2019 - LENDET ME ZGJEDHJE - DALIN REZULTATET! KLIKO KETU ==> REZULTATET E LENDEVE ME ZGJEDHJE. MATURA SHTETERORE 2019!

MATEMATIKA. REZULTATET E MATURES 2019.

PUBLIKOHEN REZULTATET E MATEMATIKES MATURA 2019. KLIKO KETU ==>MATEMATIKA. REZULTATET E MATURES SHTETERORE 2019.

MATURA. DALIN NOTAT. GJUHË SHQIPE & LETËRSI 2019.

Notat. Gjuhe Shqipe & Letersi 2019 Kliko ==> https://matura.al/wp-content/uploads/2019/06/rezultate_d1_msh2019.pdf

“750 mln euro në 24 orë për Notre Dame, po fëmijët në Afrikë? Bota...

Pas shumës marramendëse të parave të mbledhura për të rindërtuar katedralen e Notre Dame në Paris, ka reaguar anëtari i jurisë së shfaqjes “My...

Si arriti djali i një këpucari të kontrollonte gjysmën e Evropës

Anne Applebaum* Si Stalini u bë Stalin? Ose për të qenë më të saktë: Si Josif Vissarionovich Dzhugashvili, nip bujkrobërish, djali i një rrobalarëseje dhe...
Loading...