Arkivat Përditshëm 27 October, 2018

Dalin fotot e para: Ja çfarë ka veshur Armina për fejesën me Shkëlzenin

Siç shkruam më herët, Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha organizojnë ditën e sotme ceremoninë e fejesës pas lidhjes disa vjeçare. Ndonëse ceremonia...

Brenda 20-vjetorit luksoz të vajzës së Majlinda Bregut, Kejda i vë flakën Tiranës me...

Prej disa muajsh ajo është vendosur në kryeqytetin belg ku po ndjek studimet e larta. Megjithatë edhe pse fokusi i saj parësor nuk është jeta...

“Melek” martohet me aktorin turk dhe është nusja më e bukur që na kanë...

Bensu Soral dhe Hakan Baş i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme! Çifti lidhi kurorë në një festë gjigande me miqtë e tyre dhe...

Aktori Erand Sojli rikthehet në “Portokalli”

Erand Sojli, aktori i njohur i humorit rikthehet këtë të diel në spektaklin e të gjithë shqiptarëve, “Portokalli”. Aktori njihet për personazhet e sjella...

10 aktoret më të paguara të televizionit

Sofia Vergara mbetet mbretëresha e televizionit. Kolumbiania renditet e para për të shtatën herë radhazi sipas revistës “Forbes”. Vergara është bërë e njohur në serialin...

Këto janë 10 makinat më të sigurta të 2018 (FOTO)

Raportet e Konsumatorëve nga Business Insider publikuan listën vjetore të 10 makinave më të sigurta. Lista u krijua në bazë të analizave nga përgjigjet e...

Del në treg iPhone XR, por zhgënjen reagimi i tregut më të madh në...

Produkti i fundit i Apple, iPhone XR, ka dalë në treg në të gjithë botën ditën e  Premte dhe morri një reagim zhgënjyes në...

Renato Mekolli reagon pas debateve për “Hell’s Kitchen”: Një masakrim komplet

“Kuzhina e Djallit” është spektakli i gatimit që ka ngritur siparin në televizionin “Top Channel” dhe u shoqërua me shumë kritika për shkak të...

Raporti: Pasanikët, pasurim rekord në vitin 2017

Miliarderët kanë bërë më shumë parà në vitin 2017 sesa çdo vit tjetër në histori. Të pasurit e botës rritën pasurinë e tyre me një...

Super të pasurit – Kina kryeson klubin e miliarderëve në botë

Klubi i super të pasurve po rritet – po ashtu edhe pasuria e tyre e përgjithshme. Një studim i bankës zvicerane UBS nxjerr në...
Loading...